Продукція > TEKON > TK36L.10.1,40.S.170.A
TK36L.10.1,40.S.170.A
TK36L.10.1,40.S.170.A TEKON
TK36L.pdf
Виробник: TEKON
Category: Contact Probes
Description: Test needle; Spring compression: 5mm; 7mm; Min.pitch: 4mm; 3A
Current rating: 3A
Contact material: steel
Contact plating: gold-plated
Related items: TK36L
Type of test accessories: test needle
Tip diameter: 1.4mm
Minimum pitch: 4mm
Operational spring compression: 5mm
Maksimum spring compression: 7mm
Max. contact resistance:: 10mΩ
Blade tip shape: cylinder; flat; head 10
на замовлення 50 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Contact Probes, Description: Test needle; Spring compression: 5mm; 7mm; Min.pitch: 4mm; 3A, Current rating: 3A, Contact material: steel, Contact plating: gold-plated, Related items: TK36L, Type of test accessories: test needle, Tip diameter: 1.4mm, Minimum pitch: 4mm, Operational spring compression: 5mm, Maksimum spring compression: 7mm, Max. contact resistance:: 10mΩ, Blade tip shape: cylinder; flat; head 10.