Продукція > TEKON > TK36N.10.1,80.S.170.A
TK36N.10.1,80.S.170.A
TK36N.10.1,80.S.170.A TEKON
TK36N.pdf
Виробник: TEKON
Category: Contact Probes
Description: Test needle; Spring compression: 4.5mm; 5.6mm; Min.pitch: 4mm; 5A
Current rating: 5A
Contact material: steel
Contact plating: gold-plated
Related items: TK36N
Type of test accessories: test needle
Tip diameter: 1.8mm
Minimum pitch: 4mm
Operational spring compression: 4.5mm
Maksimum spring compression: 5.6mm
Max. contact resistance:: 10mΩ
Blade tip shape: cylinder; flat; head 10
на замовлення 39 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Contact Probes, Description: Test needle; Spring compression: 4.5mm; 5.6mm; Min.pitch: 4mm; 5A, Current rating: 5A, Contact material: steel, Contact plating: gold-plated, Related items: TK36N, Type of test accessories: test needle, Tip diameter: 1.8mm, Minimum pitch: 4mm, Operational spring compression: 4.5mm, Maksimum spring compression: 5.6mm, Max. contact resistance:: 10mΩ, Blade tip shape: cylinder; flat; head 10.