Продукція > TEKON > TK37N.10.4,00.M.300.A
TK37N.10.4,00.M.300.A
TK37N.10.4,00.M.300.A TEKON
TK37N.pdf
Виробник: TEKON
Category: Contact Probes
Description: Test needle; Spring compression: 4.5mm; 5.8mm; Min.pitch: 4.5mm
Related items: TK37N
Contact material: brass
Type of test accessories: test needle
Tip diameter: 4mm
Minimum pitch: 4.5mm
Operational spring compression: 4.5mm
Maksimum spring compression: 5.8mm
Max. contact resistance:: 10mΩ
Current rating: 3A
на замовлення 75 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Contact Probes, Description: Test needle; Spring compression: 4.5mm; 5.8mm; Min.pitch: 4.5mm, Related items: TK37N, Contact material: brass, Blade tip shape: cylinder; flat; head 10, Contact plating: gold-plated, Type of test accessories: test needle, Tip diameter: 4mm, Minimum pitch: 4.5mm, Operational spring compression: 4.5mm, Maksimum spring compression: 5.8mm, Max. contact resistance:: 10mΩ, Current rating: 3A.