Продукція > CADDOCK ELECTRONICS INC. > TK733-10.0M-0.1%-10PPM
TK733-10.0M-0.1%-10PPM
TK733-10.0M-0.1%-10PPM Caddock Electronics Inc.
TypeTK200_TK700.pdf
Виробник: Caddock Electronics Inc.
Description: RES 10M OHM 0.1%
на замовлення 44 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Thick Film Resistors - Through Hole 10M ohm ,0.1% 10ppm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TK733-10.0M-0.1%-10PPM TK733-10.0M-0.1%-10PPM Виробник : Caddock TypeTK200_TK700.pdf Thick Film Resistors - Through Hole 10M ohm ,0.1% 10ppm