TKTR22M3502BR
TKTR22M3502BR SR PASSIVES
dipped-tantalum-caps.pdf
Виробник: SR PASSIVES
Category: THT tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 0.22uF; 35VDC; THT; ±20%; -55÷85°C; 2.54mm
Operating temperature: -55...85°C
Mounting: THT
Type of capacitor: tantalum
Capacitance: 0.22µF
Terminal pitch: 2.54mm
Operating voltage: 35V DC
Tolerance: ±20%
на замовлення 8680 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT tantalum capacitors, Description: Capacitor: tantalum; 0.22uF; 35VDC; THT; ±20%; -55÷85°C; 2.54mm, Operating temperature: -55...85°C, Mounting: THT, Caution!: Higher voltage ratings and tighter tolerance product may be substituted within the same size. Voltage substitution will be marked with the higher voltage rating., Type of capacitor: tantalum, Capacitance: 0.22µF, Terminal pitch: 2.54mm, Operating voltage: 35V DC, Tolerance: ±20%.