TKTR33M3502BR
TKTR33M3502BR SR PASSIVES
dipped-tantalum-caps.pdf
Виробник: SR PASSIVES
Category: THT tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 0.33uF; 35VDC; THT; ±20%; -55÷85°C; 2.54mm
Type of capacitor: tantalum
Capacitance: 0.33µF
Operating voltage: 35V DC
Mounting: THT
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...85°C
Terminal pitch: 2.54mm
на замовлення 710 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT tantalum capacitors, Description: Capacitor: tantalum; 0.33uF; 35VDC; THT; ±20%; -55÷85°C; 2.54mm, Type of capacitor: tantalum, Capacitance: 0.33µF, Operating voltage: 35V DC, Mounting: THT, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...85°C, Terminal pitch: 2.54mm, Caution!: Higher voltage ratings and tighter tolerance product may be substituted within the same size. Voltage substitution will be marked with the higher voltage rating..