TL100-A2PV
TL100-A2PV Mornsun America, LLC
TL100-A2PV.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: CURRENT SENSOR 100A 1 CHANNEL HA
Packaging: Tray
Package / Case: Module, Single Pass Through
Polarization: Bidirectional
Sensitivity: 6.25mV/A
Mounting Type: Through Hole
Output: Ratiometric, Voltage
Frequency: DC ~ 200kHz
Accuracy: ±0.5%
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V
Response Time: 300ns
Sensor Type: Hall Effect, Closed Loop
Linearity: ±0.1%
For Measuring: AC/DC
Current - Supply (Max): 14mA
Current - Sensing: 100A
Number of Channels: 1
на замовлення 62 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CURRENT SENSOR 100A 1 CHANNEL HA, Packaging: Tray, Package / Case: Module, Single Pass Through, Polarization: Bidirectional, Sensitivity: 6.25mV/A, Mounting Type: Through Hole, Output: Ratiometric, Voltage, Frequency: DC ~ 200kHz, Accuracy: ±0.5%, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V, Response Time: 300ns, Sensor Type: Hall Effect, Closed Loop, Linearity: ±0.1%, For Measuring: AC/DC, Current - Supply (Max): 14mA, Current - Sensing: 100A, Number of Channels: 1.