TL12-SWNN-NNNN
TL12-SWNN-NNNN Shenzhen Lakeview Electronics Co., Ltd
TL12-SWNN-NNNN.pdf
Виробник: Shenzhen Lakeview Electronics Co., Ltd
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Illumination: Non-Illuminated
Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 12VDC
Actuator Type: Plunger for Cap
Operating Force: 250gf
Outline: 12.00mm x 12.00mm
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Actuator Height off PCB, Vertical: 8.30mm
Actuator Orientation: Top Actuated
на замовлення 1506 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Circuit: SPST-NO, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Illumination: Non-Illuminated, Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 12VDC, Actuator Type: Plunger for Cap, Operating Force: 250gf, Outline: 12.00mm x 12.00mm, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Actuator Height off PCB, Vertical: 8.30mm, Actuator Orientation: Top Actuated.