TL12-SWS5ET-B1NN
TL12-SWS5ET-B1NN Shenzhen Lakeview Electronics Co., Ltd
TL12-SWS5ET-B1NN.pdf
Виробник: Shenzhen Lakeview Electronics Co., Ltd
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Illumination Type, Color: LED, Blue
Illumination: Illuminated
Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 12VDC
Actuator Type: Square Button
Operating Force: 250gf
Outline: 12.00mm x 12.00mm
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Actuator Orientation: Top Actuated
на замовлення 747 шт:
Написати відгук
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Circuit: SPST-NO, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Illumination Type, Color: LED, Blue, Illumination: Illuminated, Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 12VDC, Actuator Type: Square Button, Operating Force: 250gf, Outline: 12.00mm x 12.00mm, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Actuator Orientation: Top Actuated.