TL2217-285PWR
TL2217-285PWR Texas Instruments
TL2217-285.pdf
Виробник: Texas Instruments
Description: IC REG 2.85V FIXED SCSI 20-TSSOP
Packaging: Bulk
Package / Case: 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Voltage - Output: 2.85V
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 3.85V ~ 5.5V
Applications: Converter, SCSI
Supplier Device Package: 20-TSSOP
Part Status: Obsolete
на замовлення 8652 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 197
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG 2.85V FIXED SCSI 20-TSSOP, Packaging: Bulk, Package / Case: 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), Voltage - Output: 2.85V, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 3.85V ~ 5.5V, Applications: Converter, SCSI, Supplier Device Package: 20-TSSOP, Part Status: Obsolete.