Продукція > E-SWITCH > TL2230OAF100Q
TL2230OAF100Q
TL2230OAF100Q E-Switch
TL2201-3.pdf
Виробник: E-Switch
Description: SWITCH PUSHBUTTON DPDT 0.1A 30V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 100mA (DC)
Mounting Type: Through Hole
Circuit: DPDT
Type: Standard
Switch Function: On-Mom
Termination Style: PC Pin
Actuator Type: Plunger for Cap
Actuator Marking: No Marking
Part Status: Active
Voltage Rating - DC: 30 V
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH PUSHBUTTON DPDT 0.1A 30V, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 100mA (DC), Mounting Type: Through Hole, Circuit: DPDT, Type: Standard, Switch Function: On-Mom, Termination Style: PC Pin, Actuator Type: Plunger for Cap, Actuator Marking: No Marking, Part Status: Active, Voltage Rating - DC: 30 V.