TL5001IPG4
TL5001IPG4 Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl5001
Виробник: Texas Instruments
Description: IC REG CTRLR BUCK/BST/FLYBK 8DIP
Packaging: Tube
Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Output Type: Transistor Driver
Mounting Type: Through Hole
Function: Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 20kHz ~ 500kHz
Topology: Buck, Boost, Flyback
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3.6V ~ 40V
Supplier Device Package: 8-PDIP
Synchronous Rectifier: No
Control Features: Dead Time Control, Frequency Control
Output Phases: 1
Duty Cycle (Max): 100%
Clock Sync: No
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Number of Outputs: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG CTRLR BUCK/BST/FLYBK 8DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm), Output Type: Transistor Driver, Mounting Type: Through Hole, Function: Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Output Configuration: Positive, Frequency - Switching: 20kHz ~ 500kHz, Topology: Buck, Boost, Flyback, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3.6V ~ 40V, Supplier Device Package: 8-PDIP, Synchronous Rectifier: No, Control Features: Dead Time Control, Frequency Control, Output Phases: 1, Duty Cycle (Max): 100%, Clock Sync: No, Part Status: Discontinued at Digi-Key, Number of Outputs: 1.