Продукція > TI-AN > TLB-500-12P
TLB-500-12P Ti-An
Виробник: Ti-An
12 poles, pitch 14.50mm, heigth 25.3mm, neutral colour 500VAC, 76A, wire range 6-16mm2, insulating material PA66 TLB500-12p Feed through terminal blocks Z TLB500-12p
кількість в упаковці: 5 шт
на замовлення 22 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
12 poles, pitch 14.50mm, heigth 25.3mm, neutral colour 500VAC, 76A, wire range 6-16mm2, insulating material PA66 TLB500-12p Feed through terminal blocks Z TLB500-12p, кількість в упаковці: 5 шт.