TLD8S26AH
TLD8S26AH Taiwan Semiconductor Corporation
TLD8S10AH SERIES_E2310.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: 6600W, 30.4V, 5%, UNIDIRECTIONAL
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 157A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 26V
Supplier Device Package: DO-218AB
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 28.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 42.1V
Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW)
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 6600W, 30.4V, 5%, UNIDIRECTIONAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-218AB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 157A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 26V, Supplier Device Package: DO-218AB, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 28.9V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 42.1V, Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.