TLED40W-054-C0700-D
TLED40W-054-C0700-D Thomas Research Products
TLED-40W.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 30-54V 700MA
Packaging: Box
Features: OCP, OVP, SCP
Size / Dimension: 3.78" L x 2.80" W x 1.26" H (96.0mm x 71.0mm x 32.0mm)
Voltage - Output: 30 ~ 54V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: cURus
Ratings: IP66, NEMA 4
Efficiency: 86%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 700mA
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 108VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 40 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 30-54V 700MA, Packaging: Box, Features: OCP, OVP, SCP, Size / Dimension: 3.78" L x 2.80" W x 1.26" H (96.0mm x 71.0mm x 32.0mm), Voltage - Output: 30 ~ 54V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: cURus, Ratings: IP66, NEMA 4, Efficiency: 86%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 700mA, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 108VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 40 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.