Продукція > AVX > TLJK107M004S2000
TLJK107M004S2000
TLJK107M004S2000 AVX
tlj-776102.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 100uF 20% ESR = 2000mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук