Продукція > KYOCERA AVX > TLJK476M006R1500
TLJK476M006R1500
TLJK476M006R1500 KYOCERA AVX
TLJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 47UF 20% 6.3V 1206
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.5Ohm
Manufacturer Size Code: K
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 47UF 20% 6.3V 1206, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.5Ohm, Manufacturer Size Code: K, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLJK476M006R1500 TLJK476M006R1500 Виробник : AVX tlj-776102.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3volts 47uF 20% ESR=1500