Продукція > AVX > TLJK686M006R2000
TLJK686M006R2000
TLJK686M006R2000 AVX
tlj-776102.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6V 68uF 20% ESR = 2000mOhm
Написати відгук