Продукція > KYOCERA AVX > TLJN476M006R8300
TLJN476M006R8300
TLJN476M006R8300 Kyocera AVX
TLJ-2401096.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 47uf 20% Tol. 6.3v 8300 ESR
на замовлення 2998 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 47UF 20% 6.3V 0805, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 8.3Ohm, Manufacturer Size Code: N, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLJN476M006R8300 TLJN476M006R8300 Виробник : KYOCERA AVX TLJ.pdf Description: CAP TANT 47UF 20% 6.3V 0805
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 8.3Ohm
Manufacturer Size Code: N
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 6.3 V