Продукція > AVX > TLJP107M006S5400
TLJP107M006S5400
TLJP107M006S5400 AVX
tlj-776102.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6V 100uF 20% ESR = 5400mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук