Продукція > AVX CORPORATION > TLJT227M002R1100
TLJT227M002R1100
TLJT227M002R1100 AVX Corporation
tlj.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 220UF 2.5V 20% 1210
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.5volts 220uF 20% ESR=1100.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLJT227M002R1100 TLJT227M002R1100 Виробник : AVX tlj-776102.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.5volts 220uF 20% ESR=1100