TLL150-5N-0300-71
TLL150-5N-0300-71 Rochester Sensors
DDS_TLL150-5N-XXXX-71.pdf
Виробник: Rochester Sensors
Description: SENSOR LEVEL RESISTIVE
Packaging: Box
Output Type: Resistive
Voltage Rating: 9V ~ 34V
Mounting Type: 1/2" NPT
Type: Liquid
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Output Configuration: 240 ~ 32Ohm
Material - Housing & Prism: Glass Filled Nylon
Part Status: Active
Current: 30 mA
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR LEVEL RESISTIVE, Packaging: Box, Output Type: Resistive, Voltage Rating: 9V ~ 34V, Mounting Type: 1/2" NPT, Type: Liquid, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Output Configuration: 240 ~ 32Ohm, Material - Housing & Prism: Glass Filled Nylon, Part Status: Active, Current: 30 mA.