TLL151-5N-0300-01
TLL151-5N-0300-01 Rochester Sensors
DDS_TLL151-5N-XXXX-01.pdf
Виробник: Rochester Sensors
Description: SENSOR LEVEL ANALOG VOLT
Packaging: Box
Output Type: Analog Voltage
Voltage Rating: 9V ~ 34V
Mounting Type: 1/2" NPT
Type: Liquid
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Output Configuration: 0V ~ 5V
Material - Housing & Prism: Glass Filled Nylon
Part Status: Active
Current: 30 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR LEVEL ANALOG VOLT, Packaging: Box, Output Type: Analog Voltage, Voltage Rating: 9V ~ 34V, Mounting Type: 1/2" NPT, Type: Liquid, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Output Configuration: 0V ~ 5V, Material - Housing & Prism: Glass Filled Nylon, Part Status: Active, Current: 30 mA.