Продукція > KYOCERA AVX > TLNK157M004S2500
TLNK157M004S2500 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 150uF 20% ESR = 2500mOhm.
Інші пропозиції TLNK157M004S2500
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLNK157M004S2500 TLNK157M004S2500 Виробник : AVX TLN_Undertab-932647.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 150uF 20% ESR = 2500mOhm