Продукція > KYOCERA AVX > TLNK227M004S2500
TLNK227M004S2500 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 220uF 20% ESR = 2500mOhm.
Інші пропозиції TLNK227M004S2500
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLNK227M004S2500 TLNK227M004S2500 Виробник : AVX TLN_Undertab-932647.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 220uF 20% ESR = 2500mOhm