Продукція > KYOCERA AVX > TLNK686M010S5400
TLNK686M010S5400 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 68uF 20% ESR = 5400mOhm.
Інші пропозиції TLNK686M010S5400
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLNK686M010S5400 TLNK686M010S5400 Виробник : AVX TLN_Undertab-932647.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 68uF 20% ESR = 5400mOhm