Продукція > KYOCERA AVX > TLNM476M010R6000
TLNM476M010R6000
TLNM476M010R6000 KYOCERA AVX
TLNM476M010_6000.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 47uF 20% ESR=600 0mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук