Продукція > KYOCERA AVX > TLNN107M004S5200
TLNN107M004S5200 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 100uF 20% ESR = 5200mOhm.
Інші пропозиції TLNN107M004S5200
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLNN107M004S5200 TLNN107M004S5200 Виробник : KYOCERA AVX TLN_Undertab-3165342.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 100uF 20% ESR = 5200mOhm