Продукція > AVX > TLNS107M006S5400
TLNS107M006S5400
TLNS107M006S5400 AVX
TLN_Undertab-932647.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6V 100uF 20% ESR = 5400mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук