Продукція > AVX > TLNS157M004S2500
TLNS157M004S2500
TLNS157M004S2500 AVX
TLN_Undertab-932647.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 150uF 20% ESR = 2500mOhm
Написати відгук