Продукція > KYOCERA AVX > TLNS686M010S6000
TLNS686M010S6000 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 68uF 20% ESR = 6000mOhm.
Інші пропозиції TLNS686M010S6000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLNS686M010S6000 TLNS686M010S6000 Виробник : AVX TLN_Undertab-932647.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 68uF 20% ESR = 6000mOhm