Продукція > AVX > TLNT157M010S1500
TLNT157M010S1500
TLNT157M010S1500 AVX
TLN_Undertab-932647.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 150uF 20% ESR = 1500mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук