Продукція > KOA SPEER > TLRH3AWTTE50L0F
TLRH3AWTTE50L0F
TLRH3AWTTE50L0F KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 2W 50 mOhm 1% 50ppm
Написати відгук