Продукція > IPS > TM-LI-OFFICEPRO-1200-I4
TM-LI-OFFICEPRO-1200-I4
  • TM-LI-OFFICEPRO-1200-I4
  • TM-LI-OFFICEPRO-1200-I4
TM-LI-OFFICEPRO-1200-I4 IPS
tm-li-officepro-1200-f4_spec_en.pdf
Виробник: IPS
Category: Computer Power Supply Units and UPSs
Description: Power supply: UPS; 720W; 1.2kVA; 230V; IEC C13 x4,USB B socket
Type of power supply: UPS
Power: 720W; 1.2kVA
Output voltage: 230V
Kind of connector: IEC C13 x4; USB B socket
Body dimensions: 115x320x220mm
Number of output sockets: 4
Output voltage frequency: 50...60Hz
Capacity: 7Ah
Rechargeable battery voltage: 12V
Supply voltage: 230V
Charge time: 5...8h
Number of rechargeable batteries: 2
Frequency: 50...60Hz
Operating temperature: 0...40°C
Battery/ rechargeable battery: rechargeable battery Pb-Acid AGM 12V 7Ah x2
Topology: Line Interactive
Battery operating time: P0.25max: 10min; P0.5max: 8min; P0.75max: 5min; Pmax: 2min
Power factor: ≥0.6
PC accessories application: computers protection; telecommunication equipment protection
на замовлення 1 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Computer Power Supply Units and UPSs, Description: Power supply: UPS; 720W; 1.2kVA; 230V; IEC C13 x4,USB B socket, Type of power supply: UPS, Power: 720W; 1.2kVA, Output voltage: 230V, Kind of connector: IEC C13 x4; USB B socket, Body dimensions: 115x320x220mm, Number of output sockets: 4, Protection: anti-overload OPP; discharge below; overcharging protection; short circuit protection SCP, Output voltage frequency: 50...60Hz, Capacity: 7Ah, Rechargeable battery voltage: 12V, Supply voltage: 230V, Charge time: 5...8h, Number of rechargeable batteries: 2, Frequency: 50...60Hz, Operating temperature: 0...40°C, Battery/ rechargeable battery: rechargeable battery Pb-Acid AGM 12V 7Ah x2, Power supply unit features: AVR automatic regulation of mains voltage; modified sine wave; pure sinusoid, Topology: Line Interactive, Battery operating time: P0.25max: 10min; P0.5max: 8min; P0.75max: 5min; Pmax: 2min, Power factor: ≥0.6, PC accessories application: computers protection; telecommunication equipment protection.