TM141065
TM141065 Top Shelf Acoustics, LLC
TM141065.pdf
Виробник: Top Shelf Acoustics, LLC
Description: Uni (Cardioid) Microphone
Packaging: Tray
Output Type: Analog
Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm)
Sensitivity: -41dB ±3dB
Shape: Circular
Type: Electret Condenser
S/N Ratio: 62dB
Termination: Solder Pads
Direction: Cardioid
Port Location: Bottom
Height (Max): 0.106" (2.70mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 2 V
Impedance: 2.2 kOhms
Current - Supply: 500 µA
Voltage Range: 1 V ~ 10 V
Frequency Range: 50 Hz ~ 10 kHz
на замовлення 42 шт:
Написати відгук
Description: Uni (Cardioid) Microphone, Packaging: Tray, Output Type: Analog, Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm), Sensitivity: -41dB ±3dB, Shape: Circular, Type: Electret Condenser, S/N Ratio: 62dB, Termination: Solder Pads, Direction: Cardioid, Port Location: Bottom, Height (Max): 0.106" (2.70mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 2 V, Impedance: 2.2 kOhms, Current - Supply: 500 µA, Voltage Range: 1 V ~ 10 V, Frequency Range: 50 Hz ~ 10 kHz.