TM18AN6FF100Q5
TM18AN6FF100Q5 Banner Engineering
155853.pdf
Виробник: Banner Engineering
Photoelectric Sensors EZ BEAM TM18: Fixed Field Background Suppression; Range: 100 mm; Input: 10-30 V dc; Outputs: NPN Light Operate; 150 mm (6 in) M12 Pigtail QD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук