TM18AP6FF100Q5
TM18AP6FF100Q5 Banner Engineering Corporation
155853.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: EZ BEAM TM18: FIXED FIELD BACKGR
Packaging: Box
Adjustment Type: Single-Turn
Sensing Distance: 3.937" (100mm)
Sensing Method: Background Suppression
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Output Configuration: PNP - Light-ON
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Response Time: 3ms
Ingress Protection: NEMA 6P, IEC IP67
Connection Method: Connector
Light Source: Red (660nm)
Part Status: Active
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EZ BEAM TM18: FIXED FIELD BACKGR, Packaging: Box, Adjustment Type: Single-Turn, Sensing Distance: 3.937" (100mm), Sensing Method: Background Suppression, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Output Configuration: PNP - Light-ON, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Response Time: 3ms, Ingress Protection: NEMA 6P, IEC IP67, Connection Method: Connector, Light Source: Red (660nm), Part Status: Active.
Інші пропозиції TM18AP6FF100Q5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TM18AP6FF100Q5 TM18AP6FF100Q5 Виробник : Banner Engineering 155853.pdf Photoelectric Sensors EZ BEAM TM18: Fixed Field Background Suppression; Range: 100 mm; Input: 10-30 V dc; Outputs: PNP Light Operate; 150 mm (6 in) M12 Pigtail QD