TM18VN6FF100IRQ8 Banner Engineering Corporation
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: TM18: IR FIXED FIELD BACKGROUND
Packaging: Box
Sensing Distance: 3.937" (100mm)
Sensing Method: Background Suppression
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Output Configuration: NPN - Dark-ON/Light-ON
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Response Time: 1.5ms, 3ms
Ingress Protection: IP67, IP69K, IEC
Connection Method: Connector
Light Source: Infrared (870nm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TM18: IR FIXED FIELD BACKGROUND, Packaging: Box, Sensing Distance: 3.937" (100mm), Sensing Method: Background Suppression, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Output Configuration: NPN - Dark-ON/Light-ON, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Response Time: 1.5ms, 3ms, Ingress Protection: IP67, IP69K, IEC, Connection Method: Connector, Light Source: Infrared (870nm).
Інші пропозиції TM18VN6FF100IRQ8
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TM18VN6FF100IRQ8 TM18VN6FF100IRQ8 Виробник : Banner Engineering 155853.pdf Photoelectric Sensors TM18: IR Fixed Field Background Suppression; Range: 100 mm; Input: 10-30 V dc; Outputs: NPN Complementary; M12 Integral QD