TM18VP6FF100IRQ5
TM18VP6FF100IRQ5 Banner Engineering
155853.pdf
Виробник: Banner Engineering
Photoelectric Sensors TM18: IR Fixed Field Background Suppression; Range: 100 mm; Input: 10-30 V dc; Outputs: PNP Complementary; 150 mm (6 in) M12 Pigtail QD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук