TM40-0313-00 Amphenol CIT
TM40-0313-0X_REVC_05_07_20.PDF
Виробник: Amphenol CIT
Description: CBL ASY SSMP-2.92MM SKT-PLG 3.3'
Features: Protective Cap
Packaging: Bag
Length: 40.0" (1.0m) 3.3'
Style: SSMP to 2.92mm
Cable Type: 0.078" OD Coaxial Cable
1st Connector: SSMP Socket (2)
2nd Connector: 2.92mm Plug (2)
Frequency - Max: 40 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms