Продукція > TMC > TM60P02D
TM60P02D TMC
Виробник: TMC
20V 60A 500mV@250uA 1 piece P-channel TO-252-3L MOSFETs ROHS Група товару: Транзистори Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис TM60P02D TMC