TM-7EP503
TM-7EP503 Nidec Components
Виробник: Nidec Components
Trimmer Resistors - Through Hole 50 KW 7mm rnd. multi turn top adj., wide pin spacing
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TM-7EP503
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TM7EP503 Виробник : Copal Electronics Inc. tm-7.pdf Description: TRIMMER 50K OHM 0.5W TH