TMA2405S
Код товару: 62429
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > DC / DC перетворювачі
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TMA 2405S TMA 2405S Виробник : TRACO POWER tma.pdf Category: DC/DC Converters
Description: Converter: DC/DC; 1W; Uin: 21.6÷26.4VDC; Uout: 5VDC; Iout: 200mA; SIP
Type of converter: DC/DC
Input voltage: 21.6...26.4V DC
Output voltage: 5V DC
Output current: 0.2A
Mounting: THT
Manufacturer series: TMA
Body dimensions: 19.5x10.2x7.1mm
Efficiency: 71%
Operating temperature: -40...85°C
Switching frequency: 100kHz
Protection: short circuit protection SCP
Number of outputs: 1
Power: 1W
Insulation voltage: 1kV
Case: SIP
на замовлення 78 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
TMA 2405S TMA 2405S Виробник : TRACO Power tma.pdf DC/DC Converters - Through Hole 1W DC/DC Converter isolated, unregulated in a PCB Mount Plastic Case
Кількість Ціна
TMA 2405S TMA 2405S Виробник : Traco Power tma.pdf Description: DC DC CONVERTER 5V 1W
Packaging: Tube
Features: SCP
Package / Case: 6-SIP Module, 4 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.24" W x 0.40" H (19.5mm x 6.1mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 26.4V
Efficiency: 71%
Current - Output (Max): 200mA
Voltage - Input (Min): 21.6V
Voltage - Output 1: 5V
Part Status: Active
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1 kV
на замовлення 883 шт:
TMA 2405S TMA 2405S Виробник : TRACO POWER 1763582.pdf Description: TRACO POWER - TMA 2405S - Isol. DC/DC-Wandler, Durchsteckmontage, ITE, SIP, 1:1, 1 W, 1 Ausgang, 5 V
tariffCode: 85044095
DC-Eingangsspannung, min.: 21.6V
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
Höhe: 10.2mm
Nominelle DC-Eingangsspannung: 24V
Tiefe: 19.5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
isCanonical: Y
Breite: 7.1mm
usEccn: EAR99
DC/DC-Wandlerausgang: Fest
Isolationsspannung: 1.5kV
DC-Eingangsspannung, max.: 26.4V
DC/DC-Wandlermontage: Durchsteckmontage
euEccn: NLR
DC/DC-Wandler: SIP
Ausgangsregelung: Ungeregelt
Produktpalette: TMA Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 5V
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 200mA
Eingangsverhältnis: 1:1
Anwendungen für das Netzteil: ITE
Ausgangsleistung, max.: 1W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 199 шт:
Мінімальне замовлення: 2
TMA 2405S TMA 2405S Виробник : Traco Power tmadatasheet.pdf Module DC-DC 24VIN 1-OUT 5V 0.2A 1W 4-Pin SIP Module
на замовлення 246 шт:
Мінімальне замовлення: 23
Мінімальне замовлення: 17
TMA 2405S TMA 2405S Виробник : Traco Power tma_datasheet.pdf DC/DC, 1W, Вхід: 24VDC, Вихід: 5V/200mА, ізоляція 1000VDC, корпус SIP7, -40...+85 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі SIP Од. вим: шт