TMB12A24
TMB12A24
TMB12A24_C96078.pdf
Код товару: 191448
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Тип: Зумери
Опис: П'єзовипромінювач, резонанс: 2300Hz, живлення:24V
Габаритні розміри: Ø12x9,5mm
Функціональна особливість: З генератором
Рабоча напруга: 24 VDC
Резонансна частота: 2300 Hz
Рівень звуку: 2300 Hz