Продукція > VISHAY / DALE > TMC0251R000FE02
TMC0251R000FE02
TMC0251R000FE02 Vishay / Dale
tmc.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Chassis Mount 25watt 1ohm 1%
на замовлення 44 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TMC0251R000FE02 TMC0251R000FE02 Виробник : Vishay Dale tmc.pdf Description: RES CHAS MNT 1 OHM 1% 25W