Продукція > VISHAY DALE > TMC02590K00FE02
TMC02590K00FE02
TMC02590K00FE02 Vishay Dale
tmc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES CHAS MNT 90K OHM 1% 25W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 25W
Tolerance: ±1%
Lead Style: Solder Lugs
Features: Moisture Resistant
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±20ppm/°C
Size / Dimension: 1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.561" (14.25mm)
Resistance: 90 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 90K OHM 1% 25W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 25W, Tolerance: ±1%, Lead Style: Solder Lugs, Features: Moisture Resistant, Package / Case: Axial, Box, Temperature Coefficient: ±20ppm/°C, Size / Dimension: 1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 0.561" (14.25mm), Resistance: 90 kOhms.