Продукція > VISHAY / DALE > TMC05016R00FE02
TMC05016R00FE02
TMC05016R00FE02 Vishay / Dale
tmc-1763063.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Chassis Mount 50watt 16ohm 1%
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TMC05016R00FE02 TMC05016R00FE02 Виробник : Vishay Dale tmc.pdf Description: RES CHAS MNT 16 OHM 1% 50W