Продукція > VISHAY / DALE > TMC0508R000FE02
TMC0508R000FE02
TMC0508R000FE02 Vishay / Dale
tmc.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Chassis Mount 50watt 8ohm 1%
на замовлення 28 шт:
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 8 OHM 1% 50W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 50W, Tolerance: ±1%, Lead Style: Solder Lugs, Features: Moisture Resistant, Package / Case: Axial, Box, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 0.625" (15.87mm), Part Status: Active, Resistance: 8 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TMC0508R000FE02 TMC0508R000FE02 Виробник : Vishay Dale tmc.pdf Description: RES CHAS MNT 8 OHM 1% 50W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 50W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.625" (15.87mm)
Part Status: Active
Resistance: 8 Ohms