TMDC60-2415
Код товару: 128600
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > Інвертори (DC / AC перетворювачі)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TMDC 60-2415 TMDC 60-2415 Виробник : Traco Power tmdc60.pdf Description: DC/DC CONVERTER 24V 60W
Packaging: Box
Power (Watts): 60W
Size / Dimension: 4.41" L x 2.67" W x 1.50" H (112.0mm x 67.8mm x 38.1mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 91%
Current - Output (Max): 2.5A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2.5 kV
на замовлення 139 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
TMDC 60-2415 TMDC 60-2415 Виробник : TRACO Power tmdc60.pdf Isolated DC/DC Converters - Chassis Mount 60W DC/DC Converter isolated, regulated in a Chassis Mount Plastic Case
на замовлення 165 шт:
Кількість Ціна
TMDC 60-2415 TMDC 60-2415 Виробник : TRACO POWER tmdc60-datasheet Description: TRACO POWER - TMDC 60-2415 - Isolierter DC/DC-Wandler, Chassismontage, ITE, Modul, 4:1, 60 W, 1 Ausgang, 24 V
tariffCode: 85044095
DC-Eingangsspannung, min.: 9V
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
Höhe: 38mm
Nominelle DC-Eingangsspannung: 24V
Tiefe: 112mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
isCanonical: Y
Breite: 67.8mm
usEccn: EAR99
DC/DC-Wandlerausgang: Fest
Isolationsspannung: 2.5kV
DC-Eingangsspannung, max.: 36V
DC/DC-Wandlermontage: DIN-Schiene
euEccn: NLR
DC/DC-Wandler: Modul
Ausgangsregelung: Geregelt
Produktpalette: TMDC 60 Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 24V
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 2.5A
Eingangsverhältnis: 4:1
Anwendungen für das Netzteil: ITE
Ausgangsleistung, max.: 60W
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 30 шт:
TMDC 60-2415 TMDC 60-2415 Виробник : Traco Power tmdc60_datasheet.pdf Module DC-DC 24VIN 1-OUT 24V 2.5A 60W 8-Pin
на замовлення 50 шт:
на замовлення 10 шт:
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 50 шт:
Мінімальне замовлення: 2
TMDC 60-2415 TMDC 60-2415 Виробник : Traco Power tmdc60-datasheet.pdf DC/DC, 60W, Вхід: 9-36 VDC, Вихід: 24V/2.5A, ізоляція 2500VDC, корпус 112х67,8х38.0 мм, -40...+85 C Група товару: DC-DC-перетворювачі в захисному корпусі для монтажу на шасі Од. вим: шт