TME2405S
Код товару: 104814
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > DC / DC перетворювачі
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TME 2405S TME 2405S Виробник : Traco Power tme.pdf Description: DC DC CONVERTER 5V 1W
Packaging: Tube
Features: SCP
Package / Case: 4-SIP Module
Size / Dimension: 0.45" L x 0.28" W x 0.40" H (11.5mm x 7.1mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 26.4V
Efficiency: 70%
Current - Output (Max): 200mA
Voltage - Input (Min): 21.6V
Voltage - Output 1: 5V
Part Status: Active
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1 kV
на замовлення 5371 шт:
Кількість Ціна
TME 2405S TME 2405S Виробник : TRACO Power tme.pdf DC/DC Converters - Through Hole 1W DC/DC Converter isolated, unregulated in a PCB Mount Plastic Case
на замовлення 415 шт:
Кількість Ціна
TME 2405S TME 2405S Виробник : TRACO POWER 1763584.pdf Description: TRACO POWER - TME 2405S - Isol. DC/DC-Wandler, Durchsteckmontage, Miniatur, ITE, SIP, 1:1, 1 W, 1 Ausgang, 5 V
tariffCode: 85044095
DC-Eingangsspannung, min.: 21.6V
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
Höhe: 10.2mm
Nominelle DC-Eingangsspannung: 24V
Tiefe: 11.5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
isCanonical: Y
Breite: 7.1mm
usEccn: EAR99
DC/DC-Wandlerausgang: Fest
Isolationsspannung: 1kV
DC-Eingangsspannung, max.: 26.4V
euEccn: NLR
DC/DC-Wandler: SIP
Ausgangsregelung: Ungeregelt
Produktpalette: TME Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 5V
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 200mA
Eingangsverhältnis: 1:1
Anwendungen für das Netzteil: ITE
Ausgangsleistung, max.: 1W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 184 шт:
Мінімальне замовлення: 3
TME 2405S TME 2405S Виробник : Traco Power tmedatasheet.pdf Module DC-DC 24VIN 1-OUT 5V 0.2A 1W 4-Pin SIP Tube
на замовлення 119 шт:
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 195 шт:
Мінімальне замовлення: 21
на замовлення 119 шт:
Мінімальне замовлення: 17
TME 2405S Виробник : TRACO POWER tme.pdf Module DC-DC 24VIN 1-OUT 5V 0.2A 1W 4-Pin SIP TME2405S; TME 2405S Traco Power UITME2405S
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 10 шт:
TME 2405S TME 2405S Виробник : Traco Power tme_datasheet.pdf DC/DC, 1W, Вхід: 24VDC, Вихід: 5V/200mА, ізоляція 1000VDC, корпус SIP4, -40...+85 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі SIP Од. вим: шт